Kurzy tvůrčího psaní podle Arnošta Lustiga se spisovatelkou Danou Emingerovou

věnujte kurz jako dárek

VĚNUJTE KURZ JAKO DÁREK

Hledáte originální dárek? Kupte svým blízkým či přátelům kurz!

Účast na kurzu tvůrčího psaní může být hezkým dárkem. Pokud máte ve svém okolí psavce a víte, že uvažují o kurzu nebo je chcete překvapit originálním zážitkem, kupte jim kurz tvůrčího psaní. Po potvrzení volného termínu vám zašleme mailem dárkový certifikát, který můžete vytisknout a osobně věnovat. 

Vyberte si druh kurzu, který chcete věnovat. Po zaplacení kurzu na náš účet nám prosím napište na info@danaemingerova.cz a upřesníme s vámi znění textu. 

Milá paní Dano, 
Váš kurz v Brně byl pro mne velmi inspirativní, i když na počátku stála moje žena, která mne na kurz přihlásila a mou účast pojistila tím, že jsem jej dostal formou dárku na Valentina, takže jsem jej nemohl odmítnout. Po skončení sobotního kurzu musím přiznat, že měla dobrý nápad. Poznal jsem zajímavé lidi a výbornou lektorku, která nás provedla různými úskalími literárních pokusů formou přísnou, ale příjemnou. Určitě nepatřím k těm psavcům, kteří dokáží v daném časovém limitu napsat něco kloudného a asi nebudu sám, ale zkusit se má všechno. Děkuji za Váš čas, který jste nám věnovala, a rád a tentokrát z vlastní iniciativy se přihlásím do dalšího pokračovaní, třeba o literárních nápadech a jak jim jít vstříc. 


S úctou Antonín Látal