Kurzy tvůrčího psaní podle Arnošta Lustiga se spisovatelkou Danou Emingerovou

Klára Dvořáková (Olívie Úžasná)

Klára je lektorkou tvůrčího psaní podle Arnošta Lustiga, která od roku 2015 spolupracuje s Danou Emingerovou. Učí na kurzech hlavně v Praze, je také autorkou tří povídkových knih a úspěšnou blogerkou (Olívie Úžasná).

Má mezinárodní certifikaci profesionálního lektora ICP a více než desetiletou zkušenost jako konzultantka a internetová manažerka, kdy působila ve třech vydavatelstvích a nakladatelstvích – v Reader’s Digest Výběru, Euromedii a v odborném nakladatelství Wolters Kluwer. Všechny tyto zkušenosti dnes nabízí na kurzech tvůrčího psaní – abyste si i vy mohli realizovat své sny o vlastních knížkách.

Klářinou silnou stránkou je znalost internetového prostředí, marketingu, specifik komunikace na sociálních sítích a prodeje knih přes internet. V současné době se věnuje výuce psaní, vlastní tvorbě a konzultacím ohledně copy a internetového marketingu (texty pro web s ohledem na SEO, blogování, sociální sítě, firemní formáty, prezentace aj.).

Kde Klára publikuje?

Weby

www.OlivieUzasna.cz – vlastní povídkový blog

http://kdvorakova.blog.idnes.cz – povídky (páté místo v anketě Bloger roku 2017)

www.versotepec.cz – blog s básničkami

www.psani-podle-lustiga.cz – povídky

www.zenysro.cz – povídky a články

Tištěné publikace

Právo na milence – třetí samostatná knížka Olívie Úžasné (2019)

A co když je to láska? – druhá samostatná knížka Olívie Úžasné (2018)

Už nikdy mě nelíbej! – knížka povídek z blogu Olívie Úžasné (2017)

Doba obalová – knížka povídek z kurzů Dany Emingerové (2017) Almanach deseti nejlepších prací IX. ročníku Literární soutěže Krajské knihovny Karlovy Vary

Bankéři na literárním skřipci – kniha z kurzů zaměstnanců České Spořitelny (2016)

Svět v kapce rosy aneb psaní podle Lustiga – kniha povídek a básniček účastníků kurzů tvůrčího psaní Dany Emingerové (2015)

Stamichman – nové pohádky o duchu Králického sněžníku (2015)